Indeling teams extern

De Kentering 1 – KNSB klasse 5I

Naam ELO
Beek ter, L.J. (Leon) 1829
Bruggeman, D.A.G. (David) (teamcaptain) 1821
Fürstenberg, M.T. (Tom) 1749
Eijk van, J.A.P. (Hans) 1642
Knuvers, J. (Johan) 1627
Mas de, L. (Luigi) 1599
Eijk van, W.J.W. (Wilbert) 1564
Smits, J.C. (Marc) 1549

De Kentering 2 – NBSB klasse 1

Naam ELO
Snoeren, A.A.J. (Ton) 1833
Kranenbarg, G.J. (Hans) 1561
Leeuwen van, D. (Dick) 1554
Arts, J.T.M. (Jan) (teamcaptain) 1554

De Kentering 3 – NBSB klasse 1

Naam (incl. 2 reservespelers) ELO
Dijk van, G.J.M. (Gert Jan) 1696
Willemen, P. (Paul) 1505
Zijderveld, P. (Peter) 1479
Roos, P. (Pieter) (teamcaptain) 1344
Jongenelen, R.J. (Roel) 1444

De Kentering A – NBSB avondcompetitie

De Kentering A  
Naam ELO
Beek ter, L.J. (Leon) 1829
Bruggeman, D.A.G. (David) (teamcaptain) 1821
Leeuwen van, D. (Dick) 1554
Knuvers, J. (Johan) 1627

De Kentering B – NBSB avondcompetitie

De Kentering B – met reservespeler  
Naam ELO
Dijk van, G.J.M. (Gert Jan) 1696
Mas de, L. (Luigi) 1599
Smits, J.C. (Marc)(teamcaptain) 1549
Zijderveld, P. (Peter) 1479
Rooij, de, A. (Andreas) 1377

De Kentering A – NBSB Bekercompetitie

De Kentering A – met reservespeler  
Naam ELO
Beek ter, L.J. (Leon) 1829
Dijk van, G.J.M. (Gert Jan) 1696
Mas de, L. (Luigi) 1599
Smits, J.C. (Marc) (teamcaptain) 1549
Zijderveld, P. (Peter) 1479

 

SPEELDATA

KNSB zaterdagcompetitie en NBSB zaterdag-, avond- en bekercompetitie seizoen 2022-2023

KNSB Zaterdag klasse 5I team 1  
zaterdag 8 oktober 2022 bye  
zaterdag 5 november 2022 Staunton 1 thuis
zaterdag 26 november 2022 Eindhoven 4 uit
zaterdag 17 december 2022 Stukkenjagers 5 thuis
zaterdag 11 februari 2023 De Baronie 3 uit
zaterdag 11 maart 2023 t Paardje 1 thuis
zaterdag 1 april 2023 DSC Dongen 1 uit

 

NBSB Zaterdag – team 2     
zaterdag 8 oktober 2022 WLC 3 thuis
zaterdag 5 november 2022 ODI 1 thuis
zaterdag 26 november 2022 OSV 2 uit
zaterdag 17 december 2022 Grenslopers 1 thuis
zaterdag 11 februari 2023 SV Deurne 1 uit
zaterdag 11 maart 2023 bye  
zaterdag 22 april 2023 Vughtse Toren 2 uit

 

NBSB Zaterdag – team 3     
zaterdag 8 oktober 2022 SG KiNG 3 uit
zaterdag 5 november 2022 SV Staunton 1 thuis
zaterdag 26 november 2022 Dubbelschaak 3 uit
zaterdag 17 december 2022 Waalwijk 2 thuis
zaterdag 11 februari 2023 OSV 3 uit
zaterdag 11 maart 2023 bye  
zaterdag 1 april 2023 Stukkenjagers 8 uit

 

NBSB Avond – team A     
donderdag 29 september 2022 Oisterwijk A uit
maandag 17 oktober 2022 HMC A thuis
dinsdag 15 november 2022 ’t Paardje A uit
maandag 5 december 2022 (mogelijk verplaatsen) BSV B thuis
maandag 16 januari 2023 De Baronie A uit
vrijdag 21 maart 2023 EGS A uit
maandag 17 april 2023 BSV A thuis

 

NBSB Avond – team B     
maandag 26 september 2022 RDS A uit
maandag 17 oktober 2022 Stukkenjagers B thuis
dinsdag 15 november 2022 OSV A uit
maandag 5 december 2022 (mogelijk verplaatsen) Dubbelschaak A thuis
woensdag 18 januari 2023 Stukkenjagers C uit
donderdag 20 maart 2023 Grenslopers A uit
maandag 17 april 2023 De Baronie C thuis

 

NBSB Beker- team A  tegenstanders nog niet bekend  
week 17-21 oktober 2022    
week 5-9 december 2022    
week 23-27 januari 2023    
week 20-24 maart 2023    
week 17-21 april 2023