Indeling teams extern

De Kentering 1 – KNSB klasse 5K (zaterdag)

Leon ter Beek 1843
Tom Fürstenberg 1730
David Bruggeman (TC) 1731
Hans van Eijk 1634
Luigi de Mas 1639
Johan Knuvers 1555
Wilbert van Eijk 1597
Gert-Jan van Dijk 1651
reserves  
Nico van Brakel 1920
Olaf Soons 1601
Ralf Duong 1561

De Kentering 2 – NBSB klasse Zaterdag 1A

Ton Snoeren 1800
Hans Kranenbarg (TC) 1542
Dick van Leeuwen 1524
Paul Willemen 1484
reserves  
Olaf Soons 1601
Peter Zijderveld 1472
Roel Jongenelen 1410
Pieter Roos 1336


De Kentering A – NBSB avondcompetitie 1A

Leon ter Beek 1843
David Bruggeman (TC) 1731
Luigi de Mas 1639
Johan Knuvers 1555
reserve  
Nico van Brakel 1920

De Kentering B – NBSB avondcompetitie 2A

Gert-Jan van Dijk 1651
Olaf Soons 1601
Peter Zijderveld 1472
Pieter Roos (TC) 1336
reserves  
Dick van Leeuwen 1524
Guy Brüggemann 1458
Roel Jongenelen 1410

De Kentering A – NBSB Bekercompetitie

Gert-Jan van Dijk 1651
Luigi de Mas (TC) 1639
Olaf Soons 1601
Pieter Roos  1336
reserve  
Hans van Eijk

1634

SPEELDATA

KNSB zaterdagcompetitie en NBSB zaterdag-, avond- en bekercompetitie seizoen 2023-2024

KNSB Zaterdag klasse 5K team De Kentering 1  
zaterdag 7 oktober 2023 RDS 1 thuis
zaterdag 4 november 2023 Vughtse Toren 1 uit
zaterdag 25 november 2023 Stukkenjagers 6 thuis
zaterdag 16 december 2023 Oisterwijk 1 thuis
zaterdag 3 februari 2024 HMC 3 uit
zaterdag 2 maart 2024 HMC 4 thuis
zaterdag 23 maart 2024 De Baronie 3 uit
zaterdag 20 april 2024 (reservedatum)    
zaterdag 25 mei 2024 (reservedatum)    
zaterdag 15 juni 2024 (reservedatum)    

 

NBSB Zaterdag – team De Kentering 2     
zaterdag 7 oktober 2023 De Pion 2 thuis
zaterdag 4 november 2023 HMC 6 uit
zaterdag 25 november 2023 De Stukkenjagers 9 thuis
zaterdag 16 december 2023 ODI 1 thuis
zaterdag 3 februari 2024 OSV 3 uit
zaterdag 2 maart 2024 Oisterwijk 2 thuis
zaterdag 23 maart 2024 HSC 3 uit

 

NBSB Avond – team De Kentering A  
dinsdag 26 september 2023 WLC B uit
maandag 16 oktober 2023 De Baronie B thuis
dinsdag 14 november 2023 ’t Paardje A uit
maandag 4 december 2023 Stukkenjagers A thuis
vrijdag 16 februari 2024 HMC A uit
maandag 11 maart 2024 De Raadsheer A thuis
maandag 8 april 2024 De Baronie A uit
 

 

NBSB Avond – team De Kentering B  
dinsdag 26 september 2023 OSV A uit
maandag 16 oktober 2023 ’t Paardje B thuis
dinsdag 14 november 2023 SV Schijndel A uit
maandag 4 december 2023 – bye  –  
maandag 12 februari 2024 Vianen/DVP A thuis
vrijdag 15 maart 2024 HMC C uit
maandag 8 april 2024 RDS A thuis

 

NBSB Beker B – team De Kentering  
week 23-27 oktober 2023 bye  
maandag 15 januari 2024 De Kentering – BSV  
week 19-23 februari 2024    
week 25-29 maart 2024    
week 22-26 april 2024