Periodetitel ratinggroepen

Stand Periode 3 ratinggroepen voor de periodetitel 

Stand ratinggroepen periode 3 na ronde 5
Ratinggroep boven 1600 Ratinggroep 1500 – 1600 Ratinggroep onder 1500
Stan Heijmans 201 Hans Kranenbarg 123,5 Peter Zijderveld 97
Ton Snoeren 191 Luigi de Mas 122 Roel Jongenelen 90
Hans van Eijk 167,5 Dick van Leeuwen 101,2 Henk Swinkels 67
Wilbert van Eijk 121,2 Luc Seuter 94 Martien Veekens 51,7
David Bruggeman 95,8 Jan Arts 77 Andreas de Rooij 48,3
Johan Knuvers 63,2 Marc Smits 61 Jelte de Vries 18,7
Dave Wildschut 50,5 Paul Willemen 60,5 Pieter Roos 0
Mike Kroon 46,7 Hans Fagel 31,2
Raymond Smulders 20
Rob Maas 18
Ton Wouters 17,3
Henk Mollema 16
Arjan Gras 15,3

 

Stand ratinggroepen periode 3 na ronde 4
Ratinggroep boven 1600 Ratinggroep 1500 – 1600 Ratinggroep onder 1500
Stan Heijmans 158 Hans Kranenbarg 122,5 Roel Jongenelen 88
Ton Snoeren 150,5 Luigi de Mas 86,3 Peter Zijderveld 63
Hans van Eijk 129 Jan Arts 76,5 Martien Veekens 53,3
David Bruggeman 97,3 Marc Smits 63,5 Henk Swinkels 52
Wilbert van Eijk 71,3 Dick van Leeuwen 61,7 Jelte de Vries 18,7
Johan Knuvers 64,5 Paul Willemen 61 Andreas de Rooij 10,3
Mike Kroon 48 Luc Seuter 50 Pieter Roos 0
Dave Wildschut 37 Hans Fagel 32
Raymond Smulders 20
Rob Maas 18
Ton Wouters 17,3
Henk Mollema 16,7
Arjan Gras 16

 

Stand ratinggroepen periode 3 na ronde 3
Ratinggroep boven 1600 Ratinggroep 1500 – 1600 Ratinggroep onder 1500
Stan Heijmans 115 Hans Kranenbarg 90,5 Roel Jongenelen 84,5
Ton Snoeren 112,5 Jan Arts 76,5 Martien Veekens 55
Hans van Eijk 91 Luigi de Mas 66,5 Peter Zijderveld 43
Johan Knuvers 64,5 Dick van Leeuwen 51 Henk Swinkels 31
Wilbert van Eijk 56 Luc Seuter 50 Jelte de Vries 18,7
David Bruggeman 53,3 Marc Smits 49,8 Andreas de Rooij 10,3
Mike Kroon 50,7 Paul Willemen 46 Pieter Roos 0
Raymond Smulders 20 Hans Fagel 21
Rob Maas 18
Ton Wouters 17,3
Henk Mollema 16,7
Arjan Gras 16

 

Stand ratinggroepen periode 3 na ronde 2
Ratinggroep boven 1600 Ratinggroep 1500 – 1600 Ratinggroep onder 1500
Stan Heijmans 83 Hans Kranenbarg 58,5 Roel Jongenelen 47,5
Hans van Eijk 73 Luc Seuter 50 Peter Zijderveld 44
Ton Snoeren 70 Dick van Leeuwen 49,5 Martien Veekens 42,7
Johan Knuvers 35,5 Jan Arts 43 Henk Swinkels 30
Wilbert van Eijk 34 Luigi de Mas 29,8 Jelte de Vries 18,7
Mike Kroon 25,3 Marc Smits 22,5 Andreas de Rooij 0
Raymond Smulders 20,7 Hans Fagel 21 Pieter Roos 0
David Bruggeman 19,5 Paul Willemen 16,5
Ton Wouters 17,3
Henk Mollema 16,7
Arjan Gras 16
Rob Maas 9

 

Stand ratinggroepen periode 3 na ronde 1
Ratinggroep boven 1600 Ratinggroep 1500 – 1600 Ratinggroep onder 1500
Ton Snoeren 46 Hans Kranenbarg 34 Peter Zijderveld 44
Stan Heijmans 41 Dick van Leeuwen 33 Martien Veekens 32
Hans van Eijk 30 Jan Arts 25 Roel Jongenelen 29
Johan Knuvers 21 Marc Smits 22,5 Jelte de Vries 9,3
David Bruggeman 19 Luigi de Mas 12,3 Andreas de Rooij 0
Mike Kroon 13 Luc Seuter 0 Pieter Roos 0
Raymond Smulders 10,3 Paul Willemen 0 Henk Swinkels 0
Ton Wouters 8,7 Hans Fagel 0
Henk Mollema 8,3
Arjan Gras 8
Rob Maas 0
Wilbert van Eijk 0

De indeling in een ratinggroep vindt plaats op basis van de rating aan het einde van de vorige periode, niet op basis van de actuele rating na het spelen van ronden in de huidige periode.

Stand ratinggroepen periode 3 start (op basis interne rating einde periode 2)
Ratinggroep boven 1600 Ratinggroep 1500 – 1600 Ratinggroep onder 1500
Mike Kroon 1898 Luc Seuter 1586 Peter Zijderveld 1459
Rob Maas 1829 Hans Kranenbarg 1578 Martien Veekens 1428
Stan Heijmans 1811 Luigi de Mas 1558 Andreas de Rooij 1406
David Bruggeman 1808 Paul Willemen 1539 Roel Jongenelen 1398
Ton Snoeren 1779 Dick van Leeuwen 1527 Pieter Roos 1391
Ton Wouters 1744 Hans Fagel 1519 Jelte de Vries 1390
Hans van Eijk 1700 Marc Smits 1518 Henk Swinkels 1354
Johan Knuvers 1669 Jan Arts 1508
Wilbert van Eijk 1667
Henk Mollema 1642
Raymond Smulders 1638
Arjan Gras 1608

EINDSTAND Periode 2 voor de periodetitel per ratinggroep

Jan Arts wint tevens de Speciale D’n Beer periodeprijs voor het behalen van meer punten dan de winnaar in de ratinggroep boven hem.

Eindstand ratinggroepen periode 2 seizoen 18/19
Ratinggroep boven 1600 Ratinggroep 1500 – 1600 Ratinggroep onder 1500
David Bruggeman 333,4 Paul Willemen 183,2 Jan Arts 197,6
Ton Snoeren 288 Luc Seuter 182,4 Peter Zijderveld 174,5
Wilbert van Eijk 259 Marc Smits 177,1 Pieter Roos 139
Stan Heijmans 209,6 Hans Fagel 157,6 Roel Jongenelen 119,8
Hans van Eijk 178,5 Luigi de Mas 142 Martien Veekens 77,6
Johan Knuvers 154 Dick van Leeuwen 94,5 Andreas de Rooij 48,1
Hans Kranenbarg 148,2 Henk Swinkels 30,7
Mike Kroon 148 Jelte de Vries 18,6
Raymond Smulders 57
Rob Maas 40,5
Ton Wouters 17,3
Henk Mollema 16,7
Arjan Gras 16

 

Eindstanden ratinggroepen Periode 1 seizoen 18/19
Ratinggroep boven 1600 Ratinggroep 1500 – 1600 Ratinggroep onder 1500
David Bruggeman 302,3 Hans Kranenbarg 278,7 Andreas de Rooij 164
Stan Heijmans 275 Luc Seuter 176,5 Roel Jongenelen 124,2
Johan Knuvers 252,3 Dick van Leeuwen 146,8 Henk Swinkels 118,2
Ton Snoeren 238 Paul Willemen 146 Pieter Roos 114
Wilbert van Eijk 194,5 Luigi de Mas 133,8 Peter Zijderveld 106
Hans van Eijk 143,5 Marc Smits 133,7 Martien Veekens 102,2
Raymond Smulders 139,5 Hans Fagel 56,2 Jelte de Vries 89
Mike Kroon 131 Jan Arts 71,8
Rob Maas 38