Periodetitel ratinggroepen

Stand ratinggroepen periode 4 na 2e ronde 13 mei 2019

Standen ratinggroepen periode 4 na ronde 2
Ratinggroep boven 1600 Ratinggroep 1500 – 1600 Ratinggroep onder 1500
Stan Heijmans 83 Hans Kranenbarg 85 Peter Zijderveld 58,5
Ton Snoeren 69 Luigi de Mas 56,5 Marc Smits 57,3
Wilbert van Eijk 58,7 Jan Arts 24 Andreas de Rooij 37
Raymond Smulders 45,3 Paul Willemen 19,5 Pieter Roos 36,2
Hans van Eijk 24,5 Dave Wildschut 0 Hans Fagel 36
David Bruggeman 22,5 Dick van Leeuwen 0 Roel Jongenelen 31
Mike Kroon 22 Martien Veekens 25,7
Johan Knuvers 21 Henk Swinkels 22
Rob Maas 18 Jelte de Vries 18,7
Ton Wouters 16,7 Tjeu Segers 0
Henk Mollema 16
Arjan Gras 15,3
Luc Seuter 14,7

Stand ratinggroepen periode 4 na 1e ronde 6 mei 2019

Standen ratinggroepen periode 4 na ronde 1
Ratinggroep boven 1600 Ratinggroep 1500 – 1600 Ratinggroep onder 1500
Stan Heijmans 41 Hans Kranenbarg 44 Andreas de Rooij 35
Hans van Eijk 25 Luigi de Mas 21,5 Hans Fagel 26
David Bruggeman 22,5 Paul Willemen 19 Marc Smits 24
Johan Knuvers 20 Jan Arts 12 Henk Swinkels 22
Ton Snoeren 19,5 Dave Wildschut 0 Peter Zijderveld 21
Wilbert van Eijk 15,7 Dick van Leeuwen 0 Martien Veekens 15,5
Mike Kroon 11,3 Pieter Roos 14,2
Raymond Smulders 11 Jelte de Vries 9,3
Rob Maas 9 Tjeu Segers 0
Ton Wouters 8,3 Roel Jongenelen 0
Henk Mollema 8
Arjan Gras 7,7
Luc Seuter 0

EINDSTAND Periode 3 voor de periodetitel per ratinggroep

Stand ratinggroepen periode 3 na ronde 9
Ratinggroep boven 1600 Ratinggroep 1500 – 1600 Ratinggroep onder 1500
Stan Heijmans 349,3 Dick van Leeuwen 225 Andreas de Rooij 137,3
Ton Snoeren 298 Luc Seuter 195 Henk Swinkels 128,5
Hans van Eijk 285 Hans Kranenbarg 189,7 Peter Zijderveld 127
David Bruggeman 255,2 Luigi de Mas 167,5 Roel Jongenelen 121
Wilbert van Eijk 201,2 Paul Willemen 134,3 Martien Veekens 76
Raymond Smulders 129 Marc Smits 106,5 Jelte de Vries 37,3
Johan Knuvers 116 Jan Arts 101,7 Pieter Roos 20,7
Dave Wildschut 95,7 Hans Fagel 39,8
Mike Kroon 68
Rob Maas 18
Ton Wouters 16,7
Henk Mollema 16
Arjan Gras 15,3


EINDSTAND Periode 2 voor de periodetitel per ratinggroep

Jan Arts wint tevens de Speciale D’n Beer periodeprijs voor het behalen van meer punten dan de winnaar in de ratinggroep boven hem.

Eindstand ratinggroepen periode 2 seizoen 18/19
Ratinggroep boven 1600 Ratinggroep 1500 – 1600 Ratinggroep onder 1500
David Bruggeman 333,4 Paul Willemen 183,2 Jan Arts 197,6
Ton Snoeren 288 Luc Seuter 182,4 Peter Zijderveld 174,5
Wilbert van Eijk 259 Marc Smits 177,1 Pieter Roos 139
Stan Heijmans 209,6 Hans Fagel 157,6 Roel Jongenelen 119,8
Hans van Eijk 178,5 Luigi de Mas 142 Martien Veekens 77,6
Johan Knuvers 154 Dick van Leeuwen 94,5 Andreas de Rooij 48,1
Hans Kranenbarg 148,2 Henk Swinkels 30,7
Mike Kroon 148 Jelte de Vries 18,6
Raymond Smulders 57
Rob Maas 40,5
Ton Wouters 17,3
Henk Mollema 16,7
Arjan Gras 16

 

EINDSTAND Periode 1 voor de periodetitel per ratinggroep

Eindstanden ratinggroepen Periode 1 seizoen 18/19
Ratinggroep boven 1600 Ratinggroep 1500 – 1600 Ratinggroep onder 1500
David Bruggeman 302,3 Hans Kranenbarg 278,7 Andreas de Rooij 164
Stan Heijmans 275 Luc Seuter 176,5 Roel Jongenelen 124,2
Johan Knuvers 252,3 Dick van Leeuwen 146,8 Henk Swinkels 118,2
Ton Snoeren 238 Paul Willemen 146 Pieter Roos 114
Wilbert van Eijk 194,5 Luigi de Mas 133,8 Peter Zijderveld 106
Hans van Eijk 143,5 Marc Smits 133,7 Martien Veekens 102,2
Raymond Smulders 139,5 Hans Fagel 56,2 Jelte de Vries 89
Mike Kroon 131 Jan Arts 71,8
Rob Maas 38